BEBEK KART Özellikleri

364 aktif üyesi olan derneğimiz bu yıl yeni bir hizmet daha başlatmış ve üyelerimize “Bebekkart” verilmeye başlamıştır.

“Bebekkart”, kredi kartı boyutlarında fotoğraflı bir kimlik kartı olarak “Bebekliler Derneği”ne üye olanlara ücretsiz olarak verilmektedir.
Çoğunluğu Bebek’te olan, Bebek’te ve İstanbul’da Bebekliler Derneği’nin anlaşma yaptığı işyerinden alışveriş yapıldığında, Bebekkart’ı kullananlar belirlenmiş oranda indirim almaktadırlar.

Bebekkart, aynı zamanda Bebekart’a üye olan işyerlerine de kullanım için verilmektedir.
Bebekkart uygulamamızın başlangıcından bugüne kadar Bebek ve İstanbul’daki
34 adet saygın işyeri, üyelerimize ve Bebekkart üye işyerleri hizmet vermeye başlamıştır.

bebek-kart-ornek

“Bebekkart’a üye işyeri” olmak için derneğimize bir kereye mahsus olmak üzere bağış makbuzu karşılığında ödeme yapılması ve kart sahiplerine işyeri tarafından belirlenmiş bir indirim oranı verilmesi yeterlidir.
Bağış sonrası yapılacak yazılı anlaşma sonrasında derneğimizin “logo”su ve “Bebekkart burada geçerlidir” çıkartması firmanın görünen bir yerine asılacaktır.

Bebekkart’a üye olan işyerlerine, Bebek Şenliği dahil olmak üzere derneğimizin tüm ürünlerinde %10 indirim yapılmaktadır.
Üye işyeri isimleri derneğimizin tüm yayınlarında kullanılmaktadır.

Bebekkart’a üye olmak, avantajlarından yararlanmak, giderek artan sayıdaki potansiyel müşterilere sahip olmak ve Bebekkart’ a üye olan işyerlerine yapılan indirimlerden faydalanmak için derneğimize başvuru yapılması yeterli olacaktır.

www.bebeklilerdernegi.org