Bebek Şenliği 2016

 

Facebook sayfamız :https://www.facebook.com/bebeksenligi16/

Twitter Sayfamız :https://twitter.com/bebek_senlik

Instagram Sayfamız :https://www.instagram.com/bebeksenlik/

 

Basın Bülteni                                                                                               6 Nisan 2016

 

BEBEK ŞENLİĞİ 10. YILINI KUTLUYOR!

 

Bebek Şenliği Bu Yıl Daha Coşkulu…

27-28-29 Mayıs’ta 10. Yılını kutlayacak olan Bebek Şenliği, bu yıl Bebekliler Derneği ve Ark Organizasyon tarafından düzenleniyor.

3 gün boyunca sabah 10.00’dan gece 23.30’a kadar sürecek olan Bebek Şenliği daha çevreci  bir bakış açısıyla; kültür-sanat, imza günleri, çocukların ve ailelerinin keyifli zaman geçirebileceği atölyeler, moda, tasarım, koşu, gong banyosu ve yoganın yanı sıra farklı lezzetler tadabileceğiniz, dopdolu bir program ile sizleri bekliyor.

Bebek Şenliği; moda severler, farklı tasarımlardan hoşlananlar, modayı körü körüne takip etmektense yeni tasarımcıları keşfetmeyi yeğleyenler ve pişti olmaktan bıkanlar için birbirinden farklı alternatifleri Bebek Parkı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Dopdolu programıyla müzik ziyafeti

10. yılında dopdolu bir müzik programı ile farklı alternatifler sunacak olan Bebek  Şenliği; Yeni Türkü, Sattas, Luxus, Allen Hulsey, Flapper Swing Band, Light in Babylon, Murat Ceylan, Selin Geçit-Frey, The Free Hugs, Algo Ritmo ,Ekin Beril ve What Da Funk’ın, sahne performanslarıyla tüm ziyaretçilere  müzik ziyafeti yaşatacak .

İstanbul’un nezih ve popüler semtlerinden biri olan Bebek’te Boğaz’ın eşsiz güzelliğinde, hayatın tüm renklerini bir araya getirmeyi amaçlayan Bebek Şenliği ‘Gökkuşağı’ konsepti ile Mayıs’ın son haftasında 200 bin kişiye ev sahipliği yapmayı planlıyor.